Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Maciej Szymanik z Nagrodą Building Super Power 2022

Maciej Szymanik z Nagrodą Building Super Power 2022

14/10/2022

Maciej Szymanik, Członek Zarządu WSC Witold Szymanik i S-ka sp. z o.o. znalazł się w gronie laureatów nagrody Builder Super Power w kategorii Badania i Rozwój, przyznanej przez Builder Polska!

Maciek Szymanik WSC Builder Super Power

Wyróżnienie zostało wręczone podczas finału Builder Super Power 6 października 2022 w Warszawie w „Bank Club”. Jest ono docenieniem dobrych praktyk, stosowanych przez WSC w środowisku partnerów biznesowych, klientów oraz opinii publicznej. Jest także uhonorowaniem firmy za stawianie na rozwój i umacnianie pozycji firmy na rynku w sposób etyczny i profesjonalny.

Serdecznie dziękujemy !

O Nagrodzie

Builder Super Power WSC2022

Nagroda Builder Super Power jest inicjatywą miesięcznika „Builder” zapoczątkowaną w przekonaniu, że o sukcesach przedsiębiorstwa decyduje organizacja i przebieg kluczowych oraz pomocniczych procesów w firmie, za którymi stoją ludzie odpowiedzialni za ich planowanie, realizację i koordynację.

Wyróżnienie Builder Super Power promuje firmy, ich sukcesy rynkowe przez wyłonienie i nagrodzenie wyróżniających się dyrektorów, menedżerów i zespołów w obszarach HR, marketingu, handlu i sprzedaży, PR i komunikacji, badań i rozwoju oraz innych dziedzinach, z firm z szeroko rozumianej branży budowlanej.