BUDUJ LEPIEJ RAZEM

Bimsync firmy Catenda oszczędza czas, pieniądze i środowisko.
Bazująca w 100% na otwartych standardach platforma chmurowa, która pozwoli Ci wydobyć wszystkie informacje o budowie.

Bimsync Arena

Bimsync Arena jest platformą współpracy BIM obsługującą wszystkie formaty plików certyfikowanych przez buildingSMART (IFC, bSDD, BCF, COBie). Pozwala na otwieranie i zapisywanie plików we wszystkich formatach IFC. Platforma Bimsync łączy ze sobą dane, narzędzia i ludzi na wszystkich etapach cyklu życia budynku. Bimsync Arena usprawnia współpracę BIM, oszczędzając czas, zmniejszając ryzyko i podnosząc jakość. Pozwala na zarządzanie dokumentami i modelami bezpośrednio w przeglądarce bez potrzeby instalacji. Wyposażona jest w szereg interfejsów API dla łatwej implementacji do własnego oprogramowania.

Feature

Efektywna wizualizacja

Wizualizacja informacji jest główną cechą Bimsync. Łącząc niezwykle wydajną przeglądarkę 3D z automatycznie generowanymi planami pięter 2D uzyskasz pełny przegląd wszystkich szczegółów i modeli w Twoich projektach.

Feature

Współpracuj przy rozwiązywaniu problemów

Dodawaj, importuj, organizuj i współpracuj. Obsługujemy wszystkie wersje BCF, jak również BCF API, co pozwala na bezproblemową współpracę z różnymi programami do projektowania i weryfikacji modeli BIM (np. Solibri).

Feature

Centrum zarządzania i statystyki

Uzyskaj szybki dostęp do najnowszych informacji i zmian, a także kluczowych wskaźników wydajności (KPI) dla swoich projektów.

Feature

Centralny model

Najlepszą możliwą strukturą dla dokumentów i rysunków w projekcie jest sam model BIM. Dołączaj dokumenty, notatki, klasyfikacje i informacje o produkcie bezpośrednio do elementów w modelu BIM

Feature

Bazując na otwartych standardach

Bimsync bazuje na międzynarodowych standardach buildingSMART. Dzięki temu odczytuje i zapisuje dane IFC2x3 w formatach IFC, ifcXML i ifcZIP. OpenBIM stanowi uniwersalne podejście do wspólnego projektowania, realizacji i eksploatacji budynków w oparciu o otwarte standardy i procesy pracy. OpenBIM stanowi incjatywę buildingSMART oraz kilku wiodących producentów oprogramowania, w tym Catendy, wykorzystującą otwarte systemy danych buildingSMART.

IFC

Bimsync odczytuje i zapisuje dane IFC2x3 w formatach IFC, ifcXML i ifcZIP. Obsługujemy również IFC4 (bez możliwości eksportu scalającego).

bSDD

Znamy bSDD jak własną kieszeń. Wsparcie dla danych bSDD jest wbudowane we wszystkie nasze narzędzia.

BCF

Bimsync pozwala na eksport i import plików BCF w formatach 1.0, 2.0 i 2.1. Możesz też użyć naszego standardowego API dla BCF.

COBIe

Możesz również eksportować swoje modele do formatu arkusza kalkulacyjnego zgodnego z COBIe.

Zobacz gdzie wykorzystywany jest Bimsync

Zobacz przykłady niektórych zastosowań Bimsync Arena z całego świata.
Chcesz pokazać jak Ty używasz Bimsync? Daj nam znać!

Icon

Lotnisko Schiphol:
budowa, na której
dane są kluczowe

  • Bimsync i otwarte standardy są podstawą zarządzania pracami projektowymi i budowlanymi na jednym z największych lotnisk świata.
Feature

Tunel Brüttener:
kolejowe innowacje
Open BIM w Szwajcarii

  • Szwajcarskie Koleje Federalne oraz ILF Consulting Engineers stosują Open BIM przy pracach nad tunelem kolejowym Brüttener o długości ponad 8 km.
Icon

Norsk Kylling:
budowa fabryki napędzana przez innowacje

  • Nowy zakład przetwórstwa w Orkdal w Norwegii ma wysokie ambicje w zakresie stosowanie ekologicznych rozwiązań i efektywności projektu.

Współpracuj z dowolnego miejsca

Bimsync App to idealne narzędzie synchronizowane z Bimsync Arena w czasie rzeczywistym. Przenieś sposób pracy, który znasz z biura i uzyskaj dostęp do modeli, uwag i dokumentów we wszystkich swoich projektach Bimsync z dowolnego miejsca.

Dane kontaktowe

WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o.

ul. Brukselska 44 lok.2, 03-973 Warszawa

tel. +48 22 617 68 38; +48 22 616 07 65
fax +48 22 616 07 74

e-mail: bimsync@wsc.pl
www.wsc.pl/bimsync
www.wsc.pl

Dane rejestrowe

WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o.

ul. Ksawerów 21, 02-656 Warszawa

KRS: 0000194627
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy 62.100 zł opłacony w całości.

NIP: 521-012-44-55
REGON: 012072088
EU tax registration number: PL5210124455

Konto bankowe PLN (płatności krajowe):
Santander Bank Polska S.A., al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa,
nr rachunku: 24 1090 1014 0000 0001 0375 4193

Konto bankowe EUR (płatności zagraniczne):
Santander Bank Polska S.A., al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa,
POLAND SWIFT (BIC) CODE: WBKPPLPP
IBAN: PL57109028510000000144713385