Skip to main content

BIMx – możliwości

Połącz pracownię projektową z placem budowy dzięki wielokrotnie nagradzanej aplikacji BIMx, najpopularniejszej aplikacji do prezentacji i koordynacji na urządzeniach mobilnych z systemem iOS lub Android. Wszystkie potrzebne informacje mogą zostać przekazane natychmiast, w zwartej formie wraz z modelami 3D, a następnie swobodnie przeglądane w urządzeniach mobilnych z systemami iOS lub Android bądź poprzez przeglądarkę internetową bez konieczności instalowania aplikacji czy pobierania modelu.

Przeglądarka internetowa BIMx

Przy użyciu popularnych przeglądarek internetowych możesz oglądać opublikowany BIMx Hyper-model na dowolnym urządzeniu. BIMx dla przeglądarek internetowych jest usługą bezpłatną i nie wymaga pobierania żadnej wtyczki czy instalacji  dodatkowego oprogramowania. Dzięki BIMx Web Viewer możesz eksplorować swój model BIM z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.

Dostęp do danych BIM wszędzie

Modele BIM zawierają ogromną ilość informacji. 
Wybierz jeden z wielu zestawów informacji dostępnych jako Właściwości w ARCHICADzie, które zostaną opublikowane wraz z Twoim Hyper-model i powiązane z odpowiednim elementem.

Zsynchronizowane aktualizacje w chmurze

Popularne usługi przechowywania w chmurze, takie jak iCloud lub Dropbox, mogą być połączone z Twoją aplikacją, więc pobieranie i otwieranie modeli BIMx jest tak bezproblemowe, jak to tylko możliwe. Dodatkowo, oparta na chmurze, bezpłatna usługa BIMx Model Transfer firmy GRAPHISOFT zapewnia bezpieczne i efektywne udostępnianie projektów.

Inteligentne pomiary

W aplikacji BIMx PRO uzyskasz dokładne dane pomiarowe z modelu 3D bądź dokumentacji 2D niezależnie od miejsca pobytu.

Współpraca zespołowa w chmurze

BIMx jest nie tylko świetnym narzędziem do prezentacji. Dzięki połączeniu z GRAPHISOFT BIMcloud na bieżąco mogą być przesyłane notatki, komunikaty, uwagi pomiędzy biurem projektowym a profesjonalistami w terenie.

Prezentacje BIMx

Dzięki funkcji prezentacji można utworzyć film na podstawie zapisanych Ulubionych lub elementów Galerii utworzonych wcześniej za pomocą programu ARCHICAD.  Przełącz tryb wyświetlania na pętlę, aby automatycznie uruchomić prezentację w tle podczas spotkań, wystaw i konferencji.

Poznaj BIMx w wirtualnej rzeczywistości

BIMx jest kompatybilny z Google Cardboard VR, co pozwala na bogate eksplorowanie zaprojektowanych budynków na smartfonach z systemem iOS i Android. Zamów specjalny cardboard u lokalnego przedstawiciela i rozpocznij przygodę z VR.