Skip to main content

Jak mogę zainstalować ArchiTerraPlus na moim komputerze?

Aby zainstalować ArchiTerraPlus wejdź na stronę: https://www.eptar.hu/ArchiTerra_1_5 i naciśnij przycisk DOWNLOAD zwracając uwagę, czy pracujesz na Windowsie czy Macu. Zamknij program ARCHICAD i postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi w instalatorze. Po uruchomieniu programu ARCHICAD, na pasku menu programu pojawi się menu ÉPTÁR Solutions, które możesz otworzyć, aby uzyskać dostęp do funkcji programu ArchiTerraPlusPlus.

Jak mogę skonfigurować klucz online?

W przypadku klucza online należy wprowadzić opcjonalną nazwę użytkownika i hasło. Po zainstalowaniu i uruchomieniu programu ARCHICAD należy wybrać opcję “Rejestracja ArchiTerraPlus”, a następnie nacisnąć przyciski ” Weryfikacja” i “Weryfikacja online”. Po zalogowaniu się na eptar.hu należy wpisać nazwę użytkownika i hasło, a następnie aktywować ArchiTerraPlus, naciskając przycisk “Aktywuj”.

Co mam zrobić, jeśli chcę używać ArchiTerraPlus na kilku komputerach jednocześnie?

Jeśli chcesz korzystać z programu ArchiTerraPlus na wielu komputerach jednocześnie, będziesz potrzebował tyle licencji, ile maszyn chcesz używać jednocześnie. Licencja ArchiTerraPlus może być uruchomiona tylko na jednej maszynie w tym samym czasie. Można zakupić wiele licencji z tymi samymi danymi klucza.