Skip to main content

Czy powinienem wybrać klucz online czy klucz sprzętowy?

Wybierz klucz online, jeśli masz stałe połączenie z Internetem na swoim komputerze. Reinforcement można używać na innych urządzeniach z kluczem online, ale tylko na jednym komputerze w jednym czasie. Jeśli zaczniesz pracę z Reinforcement na innym urządzeniu, poprzednie wyloguje Cię i przełączy w tryb demo.

Jeśli nie masz stałego połączenia z Internetem na swoim komputerze, wybierz klucz sprzętowy. Z kluczem sprzętowym możesz podróżować gdziekolwiek, Reinforcement będzie działać i będzie działać wyłącznie na jednym komputerze.

UWAGA: można przenieść się z klucza online na klucz sprzętowy, ale nie jest możliwe przejście z klucza sprzętowego na klucz online.

Jak mogę zainstalować Reinforcement na moim komputerze?

Aby zainstalować Reinforcement, wejdź na: https://www.eptar.hu/reinforcement_2_0 i wybierz DOWNLOAD, zależnie od tego, czy pracujesz w systemie Windows czy Mac. Zamknij ARCHICADa i postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi w instalatorze. Przy następnym uruchomieniu programu ARCHICAD, Reinforcement pojawi się na pasku menu.

Jak mogę skonfigurować klucz online?

W przypadku klucza online, należy wprowadzić opcjonalną nazwę użytkownika i hasło. Po zainstalowaniu i uruchomieniu ARCHICADa należy wybrać opcję “Rejestracja Reinforcement”, a następnie nacisnąć przyciski ” Weryfikacja” i “Weryfikacja online”. Po zalogowaniu się na stronie eptar.hu należy wprowadzić nazwę użytkownika i hasło, a następnie aktywować Reinforcement, naciskając przycisk “Aktywuj”.

Jak mogę skonfigurować klucz sprzętowy?

Robi się to w 3 krokach:

Krok 1

Najpierw należy zainstalować Reinforcement i uruchomić ARCHICADa. Na pasku menu wybierz przycisk “Rejestracja Reinfrocement”.

Pojawi się okno, w którym możesz pobrać plik machine_key.dat na swój komputer klikając na przycisk “Zapisz sprzętowy plik opisowy”.

Krok 2

Zaloguj się na www.eptar.hu i wciśnij przycisk “Odblokuj klucz” na interfejsie użytkownika i wybierz “Klucz sprzętowy”, możesz załadować plik naciskając przycisk “Zapisz zmiany”.

Krok 3

Otrzymany kod należy wpisać w ARCHICADZIE w oknie “Rejestracja Reinforcement” -> “Zatwierdzenie już zakupionego klucza” -> “Klucz sprzętowy…”. Program jest aktywowany.

Jak mogę uaktualnić moją licencję ze starszych wersji do wersji 2.0?

Prosimy o zgłoszenie się do regionalnego przedstawiciela.

Czy Reinforcement 1,5 jest nadal w sprzedaży?

Nie, wraz z wydaniem nowszej wersji, 2.0, starsza, 1.5 nie jest już dostępna dla nowych klientów.

Co mam zrobić, jeśli chcę używać Reinforcement na kilku komputerach jednocześnie?

Jeśli chcesz używać Reinforcement na więcej niż jednym komputerze jednocześnie, musisz kupić tyle licencji, na ilu komputerach chcesz pracować. Jedna licencja Reinforcement może być używana tylko na jednym komputerze w tym samym czasie.