Skip to main content

Co to jest Twinmotion?

Twinmotion to narzędzie do tworzenia wizualizacji w czasie rzeczywistym, które umożliwia szybkie i łatwe generowanie wysokiej jakości obrazów, panoram oraz filmów (standardowych lub VR 360°). Program został stworzony specjalnie dla profesjonalistów z dziedziny architektury, budownictwa, urbanistyki i architektury krajobrazu. Poznaj wszystkie funkcje i dowiedz się więcej na stronie głównej Twinmotion.

Kto może używać Twinmotion?

Twinmotion jest dla wszystkich, którzy chcą tworzyć wspaniałe wizualizacje. Nieważne, czy jesteś profesjonalistą pracującym w środowisku komercyjnym, hobbystą pracującym nad własnym projektem, czy studentem lub nauczycielem. W zależności od tego, jak zamierzasz używać Twinmotion, dostępne są różne opcje licencji.

Co mogę zrobić z pełną licencją Twinmotion?

Pełna licencja Twinmotion jest przeznaczona do wykorzystania w dowolnych projektach komercyjnych. Jest to licencja bezterminowa, która umożliwia korzystanie z oprogramowania przez nieograniczony czas.

Co mogę zrobić z licencją testową Twinmotion?

Licencja testowa Twinmotion jest dostępna dla każdego przez nieograniczony czas na potrzeby testowania produktu; nie może być wykorzystywana do celów komercyjnych. Wersja próbna zawiera pełne funkcje Twinmotion, z wyjątkiem eksportu ograniczonego do rozdzielczości 2K. Pobierz wersję testową.

Co mogę zrobić z wersją edukacyjną Twinmotion?

Edukacyjna wersja Twinmotion jest dostępna bezpłatnie dla uczniów i nauczycieli umożliwiając im naukę i korzystanie z Twinmotion w dowolnych celach akademickich, ale nie może być wykorzystywana do żadnych celów komercyjnych. Wersja edukacyjna zawiera wszystkie funkcje Twinmotion. Instytucje akademickie są uprawnione do instalowania jej na wszystkich swoich komputerach (na przykład w laboratoriach komputerowych). Pobierz wersję edukacyjną.

Co zrobić, jeśli już zarejestrowałem się na darmową wersję Twinmotion 2019 firmy Epic?

Możesz nadal korzystać z bezpłatnej wersji 2019, jednak w ramach podziękowania za wczesne zainteresowanie firmą Twinmotion, firma Epic oferuje bezpłatne uaktualnienie do wersji Twinmotion 2020.1 i wszystkich kolejnych wersji do 31 grudnia 2021 roku. Uprawnienie to jest automatycznie dodawane do konta użytkownika, a dostęp do nowych wersji jest możliwy bezpośrednio z launchera gier Epic.

Czy mogę otworzyć mój projekt stworzony w Twinmotion 2019 w Twinmotion 2020?

Tak, możesz otworzyć projekty stworzone w Twinmotion 2019 w wersji 2020, ale niektóre elementy mogą wymagać ręcznej aktualizacji, w tym oświetlenie, roślinność i/lub materiały odblaskowe.

Dla jakich systemów operacyjnych dostępny jest Twinmotion i jakie są wymagania systemowe?

Twinmotion jest obecnie dostępny dla systemów Windows 7, 8 lub 10 (64-bitowych) i MacOS 10.13.6 lub nowszych. Zalecane wymagania systemowe znajdują się na stronie Twinmotion.

Jakie oprogramowanie jest obsługiwane przez Twinmotion?

Twinmotion oferuje bezpośrednią synchronizację z programami Archicad, Revit, SketchUp Pro, Rhino (w tym Grasshopper) i RIKCAD. Możesz pobrać odpowiednią wtyczkę tutaj- link https://www.unrealengine.com/en-US/twinmotion/plugins . Możesz także sprowadzić dane z praktycznie wszystkich programów do tworzenia treści 3D, z obsługą importu plików FBX, SKP, C4D i OBJ.

Jeśli ściągnę najnowszą wersję Twinmotion, czy stracę dostęp do starszych wersji produktu?

Zachowujesz dostęp do każdej wersji Twinmotion, którą nabyłeś w przeszłości. Wcześniejsze wersje są oddzielnymi programami, które mogą być uruchamiane równolegle z Twoją aktualną wersją.

Co jeśli wcześniej kupiłem Twinmotion od Abvent?

Klienci, którzy zakupili program Twinmotion od firmy Abvent przed 13 maja 2019 r., mają prawo do bezpłatnej licencji programu Epic’s Twinmotion 2020.1 oraz bezpłatnych aktualizacji do 31 grudnia 2021 r.

Czy nadal mogę uzyskać dostęp do wersji Twinmotion 2019, którą Epic udostępnił za darmo?

Bezpłatna wersja Twinmotion 2019 firmy Epic nie jest już dostępna dla nowych użytkowników, jednak każdy, kto wcześniej się na nią zarejestrował, nadal może ją pobrać i z niej korzystać.

Wsparcie techniczne Epic >