Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCWydarzenia

Dlaczego Archicad to optymalne oprogramowanie do projektowania architektonicznego i projektowania wnętrz?

Archicad

Dlaczego Archicad to optymalne oprogramowanie do projektowania architektonicznego i projektowania wnętrz?

Wszystkich poszukujących oprogramowania wspomagającego projektowanie, zapraszamy na spotkanie, podczas którego opowiemy o Archicadzie, zaprezentujemy podstawowe zasady pracy na tej aplikacji, opowiemy o możliwościach jakie daje Archicad zarówno w projektowaniu kubaturowym jak i projektowaniu wnętrz.

Archicad Leasing Marzec WSC

Na chwilę obecną na rynku dostępna jest najnowsza wersja oprogramowania, czyli Archicad 26. Dzięki potężnym ulepszeniom w zakresie zautomatyzowanego projektowania, tworzenia dokumentacji i pracy zespołowej, jego użycie zdecydowanie optymalizuje pracę, oszczędza czas, pozwala skupić się na procesie projektowym.

Archicad to także przykład skutecznej integracji zagadnień modelowania BIM, zarządzania informacją, prezentacji idei projektowych oraz współpracy i komunikacji międzybranżowej.

Na spotkaniu poruszymy między innymi takie tematy jak:

1.         Projektowanie- Archicad 26 umożliwia zespołom projektowym doskonałą organizację pracy i zachowanie płynności pracy na plikach, nawet gdy ich rozmiar i złożoność wciąż rosną.

2.         Współpraca wielobranżowa - Archicad 26 wprowadza ulepszone procesy pracy nad analitycznymi modelami konstrukcji oraz ulepszenia w obszarze użyteczności, aby zapewnić szybszą i płynniejszą współpracę pomiędzy architektami i konstruktorami.

3.         Tworzenie dokumentacji - Archicad 26, dzięki potężnym usprawnieniom w procesie tworzenia dokumentacji umożliwia szybsze i dokładniejsze tworzenie dokumentacji z mniejszą ilością manualnych obejść.

4.         Komunikację i wizualizację w procesie projektowym  - w Archicadzie 26 można tworzyć własną bibliotekę obiektów parametrycznych bez konieczności pisania skryptów!

5.         Obiekty biblioteczne - WSC, wraz z Partnerami specjalnie dla swoich Klientów stworzyło bardzo bogatą bibliotekę obiektów, wspomagających projektowanie.

Atrakcyjne warunki zakupu Archicada w WSC

Tylko do końca marca obowiązują niższe ceny na licencję wieczystą Archicada. W połączeniu z Leasingiem 0% daje to najkorzystniejszą ofertę cenową na rynku.

Zapraszamy na spotkanie i zachęcamy do zadawania pytań.

Prowadzący

avatar

arch. Konrad Zabiełło

BIM manager, w WSC odpowiedzialny za wsparcie techniczne Klientów

Tagi
Produkty
Archicad 26
Kategorie wydarzenia
Archicad
Typy wydarzenia
Webinar
Wydarzenie archiwalne

24marca (piątek)

ARC
ikona

Czas trwania szkolenia

11:00-11:45

ikona

Koszt

Szkolenie bezpłatne

ikona

Organizator

WSC