Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCWydarzenia

Nowe Oblicze BIM 2023

Archicad

BIMcollab

Solibri

Twinmotion

Nowe Oblicze BIM 2023

Złap perspektywę, przygotuj się na zmiany! Zapraszamy na kolejną edycję konferencji Nowe Oblicze BIM 2023, która dobędzie się w dniach 22-23.11.2023, w Warszawie.

Nowe Oblicze BIM 2023 Konferencja 3

Koniec roku to dobry moment, aby na chwilę zatrzymać się i spojrzeć w przyszłość branży budowlanej.  Zapraszamy na kolejną edycję konferencji Nowe Oblicze BIM 2023, która dobędzie się w dniach 22-23.11.2023, w Warszawie.

Tematyka BIM tym razem została połączona z punktem widzenia biznesu, który musi przygotować się na nadchodzące zmiany w budownictwie. A zmiany te wpłyną na sposób pracy całej branży budowlanej – architektów, projektantów branżowych, inwestorów, wykonawców.  Dlatego też postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jak wykorzystać potencjał nadchodzących zmian, aby przynieść korzyści swoim klientom, organizacjom, społecznościom i jak uniknąć zagrożeń, które także te zmiany ze sobą niosą.

Na część konferencyjną tradycyjnie już zapraszamy do Multikina w Złotych Tarasach, natomiast na warsztaty do hotelu NYX. W tym roku zaprosiliśmy wielu znamienitych gości ze świata biznesu, architektury jak i technologii cyfrowych, które coraz śmielej wykorzystywane są w procesach inwestycyjnych.

Tegoroczny program to połączenie świata biznesu, świata projektantów i wykonawców oraz świata narzędzi cyfrowych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z programem wydarzenia! Rejestracja już otwarta! Zapraszamy i do zobaczenia.

Pełen program i rejestracja znajdują się na stronie: wsc.pl/bim

Tagi
Kategorie wydarzenia
Archicad
BIMcollab
Solibri
Twinmotion
Wydarzenie archiwalne

22.11.2023, godz.: 09:00-16:30 | Konferencja - Multikino, Złote Tarasy, Warszawa

23.11.2023, godz.: 09:00-17:00 | Warsztaty - Hotel NYX, Warszawa

ikona

Czas trwania szkolenia

2 dni (8 h)

ikona

Organizator

WSC