Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCWydarzenia

Twinmotion – tworzenie wizualizacji w czasie rzeczywistym

Twinmotion

Twinmotion – tworzenie wizualizacji w czasie rzeczywistym

Twinmotion Szkolenie program do wizualizacji

Warsztaty poświęcone tworzeniu wizualizacji z wykorzystaniem lidera wśród narzędzi cyfrowych do wizualizacji – programu Twinmotion i jego możliwej integracji z Archicadem.

W prosty sposób połączysz te dwa oprogramowania i wykorzystasz pełen potencjał funkcjonalności, jakie daje Ci integracja Twinmotion z programem od Graphisoft. Zarówno Archicad, jak i Twinmotion dostarczy Ci WSC – polski dystrybutor najlepszych rozwiązań dla architektów na rynku.

Co daje Ci synchronizacja tych dwóch silników? W mgnieniu oka przechodzisz z modelu BIM do wizualizacji w technologii VR za pomocą wtyczki Direct Link. Wprowadzenie wirtualnej rzeczywistości pozwala architektom tworzyć zachwycające wizualizacje 3D w czasie rzeczywistym. Jeśli zapiszesz model Archicad w formacie .tma, to możesz ręcznie wyeksportować go do Twinmotion. Oprócz tego program obsługuje prawie wszystkie inne modele 3D na rynku – FBX, SKP, C40 i OBJ.

Twinmotion to program dla profesjonalistów z dziedziny architektury, projektowania wnętrz, inżynierii, urbanistyki i architektury krajobrazu. Łączy w sobie intuicyjny interfejs z mocą silnika Unreal Enginel, dzięki czemu można w nim łatwo stworzyć zachwycające wizualizacje 3D w czasie rzeczywistym: wysokiej jakości wizualizacje, animacje, prezentacje w chmurze, spacery wirtualne.

Prowadzący

avatar

arch. Konrad Zabiełło

BIM manager, w WSC odpowiedzialny za wsparcie techniczne Klientów

Tagi
Produkty
Twinmotion
Kategorie wydarzenia
Twinmotion
Typy wydarzenia
Webinar

13grudnia (środa)

TW
ikona

Czas trwania szkolenia

15:00-16:30

ikona

Koszt

Szkolenie bezpłatne

ikona

Organizator

WSC