Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Archicad 26 – międzynarodowa i polska premiera

Archicad 26 – międzynarodowa i polska premiera

20/07/2022

14.07.2022, w Budapeszcie odbyła się międzynarodowa premiera najnowszej wersji Archicada 26! Zaprezentowane zostały nowe i udoskonalone funkcje programu. Polska wersja już w sierpniu!

Premiera Archicada 26 była wyjątkowa, ponieważ zbiegła się z 40-leciem firmy Graphisoft. Pokazane zostały nowe i udoskonalone funkcje programu ale również, w jakim kierunku Archicad będzie rozwijany.

Zapraszamy wszystkich, którzy nie uczestniczyli w wydarzeniu na żywo, do zapoznania się z Archicadem 26 na stronach Graphisoftu.

Polska wersja Archicada 26 już w sierpniu 2022

Polska wersja językowa Archicada 26 jest jeszcze dopracowywana i dostępna będzie już 24 sierpnia 2022. Wtedy też zaprezentujemy Państwu wszystkie najnowsze funkcje programu, a Archiclubowiczom dostarczymy pliki instalacyjne.

Tymczasem prosimy zarezerwować sobie czas 24.08.2022 na premierę polskiej wersji Archicada 26.

Zapraszamy na bezpłatny webinar na platformie ZOOM.

Archicad - BIM stworzony przez architektów dla architektów.

Archicad to oprogramowanie, które pozwala projektować, wizualizować, tworzyć dokumentację i dostarczać pełne projekty każdej wielkości. Dzięki potężnemu zestawowi wbudowanych narzędzi i łatwemu w użyciu interfejsowi, Archicad jest najbardziej wydajnym i intuicyjnym oprogramowaniem BIM na rynku. Dzięki Archicadowi można skupić się na projektowaniu wspaniałych budynków, resztę zrobi Archicad.