Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Archicad 26 – polska wersja dostępna od 24.08.2022

Archicad 26 – polska wersja dostępna od 24.08.2022

24/08/2022

Dzięki potężnym, ulepszeniom w zakresie zautomatyzowanego projektowania, tworzenia dokumentacji i pracy zespołowej oraz profesjonalnym rozwiązaniom wizualizacyjnym, Archicad 26 pozwala skupić się na tym, co architekt robi najlepiej: na projektowaniu znakomitych budynków.

Współpraca architekt – konstruktor

Archicad 26 wprowadza ulepszone procesy pracy nad analitycznymi modelami konstrukcji oraz ulepszenia w obszarze użyteczności, aby zapewnić szybszą i płynniejszą współpracę pomiędzy architektami i konstruktorami.

Projektowanie

Archicad 26 pomaga zespołom projektowym na doskonałą organizację pracy i zachowania płynności pracy na plikach, nawet gdy ich rozmiar i złożoność wciąż rośnie. Dzięki temu mniej czasu trzeba poświęcić na zarządzaniu projektem, a więcej na projektowaniu.

Wizualizacja

Praca architekta to coś więcej niż tworzenie profesjonalnych projektów budowlanych. Chodzi również o przekazanie idei oraz znalezienie właściwego rozwiązania problemów projektowych. Archicad 25 oferuje szereg innowacji, dzięki którym projekty będą jeszcze atrakcyjniejsze.

Archicad 26 - analizy energetyczne

Archicad 26 wyposażony jest w skonfigurowany zestaw danych dotyczący energii i CO2 materiałów budowlanych dla dokładnych analiz cyklu życia budynku i raportów dotyczących zrównoważonego rozwoju.