Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Archicad 27 w polskiej wersji już dostępny

Archicad 27 w polskiej wersji już dostępny

09/10/2023

Od 27.09.2023 dostępny jest najnowszy Archicad w języku polskim. Jest to już 27 wersja Archicada, znacznie ulepszona między innymi pod kątem współpracy wielobranżowej i zarządzania wersjami projektu.

Najważniejsze zmiany w Archicadzie 27 to ulepszone narzędzia wspomagające modelowanie, przygotowanie dokumentacji, zarządzanie projektem oraz współpracę międzybranżową. Łatwe pozycjonowanie komponentów w modelu, wbudowane tworzenie wariantów projektowych czy nowy mechanizm modelowania instalacji to tylko niektóre nowości usprawniające nasz warsztat projektowy.

Archicad 27 - projektowanie

W najnowszej wersji ulepszono możliwości przeglądania wariantów projektu i zarządzania projektami. Archicad 27 pomaga zespołowi w organizacji i optymalizacji plików, nawet gdy wielkość i złożoność projektów stale rośnie.

Archicad 27 – współpraca wielobranżowa

Archicad umożliwia współpracę z zespołami projektowymi przy użyciu OPEN BIM. Dzięki temu można wdrożyć elastyczne, intuicyjne i wiodące w branży procesy pracy projektowej z wieloma branżami, w tym z inżynierami ds. instalacji i konstrukcji.

Archicad 27 - wizualizacja

Archicad dostarcza gotowe rozwiązania i usprawnienia poprzez połączenia z innymi profesjonalnymi narzędziami do tworzenia wizualizacji architektonicznych.

Archicad 27 i BIMx

BIMx, jako integralna część Archicada pozwala na dostarczaj efektowne prezentacje i ulepszone połączeniaa z innymi profesjonalnymi rozwiązaniami do wizualizacji architektonicznej.

Tagi
Tagi aktualności
Archicad