Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Archicad 50% taniej w ramach Systemu Studenckich Praktyk Zawodowych

Archicad 50% taniej w ramach Systemu Studenckich Praktyk Zawodowych

10/10/2023

Cały czas otwarta jest oferta dla architektów zatrudniających praktykantów

Zniżka 50% będzie dostępna do wykorzystania od 27.09 do 13.10 i przewidziana jest na 4 okresy rozliczeniowe miesięcznych subskrypcji. Przekłada się to na 650 zł netto miesięcznie do końca praktyk w styczniu. Ponadto do końca roku osoby które skorzystały z powyższej oferty otrzymają rabat na zakup licencji wieczystych programu Archicad w wysokości równej kosztom poniesionym na zakup subskrypcji w powyższej ofercie.

Współpraca z Izbą Architektów RP

12 września 2023 roku firma WSC podpisała z Izbą Architektów RP umowę, na mocy której oferujemy architektom oraz studentom wydziałów architektonicznych w całej Polsce możliwość zakupu subskrypcji programu Archicad w promocyjnej cenie 650 zł netto miesięcznie, na czas trwania praktyk zawodowych czyli przez 4 miesiące.

Ponadto, osoby które skorzystają z oferty, otrzymają dostęp do szkoleń stworzonych przez naszych BIM Managerów dla studentów rozpoczynających pracę w biurach projektowych. Dzięki temu, praktykanci poznają niezbędne podczas pracy projektowej funkcje programu Archicad, których być może nie mieli okazji poznać na studiach.

Aby otrzymać rabat na licencję dla praktykantów zapraszamy do złożenia wniosku

Tagi
Tagi aktualności
Archicad