Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Archicad dla praktykantów z rabatem 50%

Archicad dla praktykantów z rabatem 50%

26/09/2023

Zapraszamy wszystkie pracownie zatrudniające studentów na praktyki zawodowe do skorzystania z 50% zniżki na miesięczne licencje Archicada.

Cena zniżkowa obwiązuje przez 4 miesiące, na miesięczną subskrypcję Archicada. Przekłada się to na miesięczny koszt 650 zł netto.

Wsparcie techniczne i edukacyjne od WSC

W ramach praktyk oferujemy pracowniom i studentom wsparcie techniczne i zapraszamy na bezpłatne szkolenia on-line, które regularnie prowadzone są przez naszych BIM Managerów.

Korzyści dla pracowni, przyjmujących praktykantów

Pracownie korzystające z oferty WSC dla praktykantów, które zdecydują się na zakup wieczystej licencji Archicada 27 dostaną rabat w wysokości 2600 zł netto.

Korzyści dla członków IARP

Wszystkim członkom IARP, którzy skorzystają z oferty WSC dla praktykantów firma WSC zapewni możliwość zakupu licencji wieczystych programu Archicada w cenie pomniejszonej o koszty obsługi subskrypcji dla studentów. Zniżka z tego tytułu może wynieść do 2600 zł netto na jedną licencję. W wypadku dwóch licencji – dla dwóch praktykantów będących pod opieką architekta – łączna zniżka wynosi 5200 zł netto.

Jak skorzystać ze zniżek od WSC

Aby skorzystać z oferowanych zniżek należy:

  1. Wypełnić wniosek o Archicada dla praktykantów, w celu otrzymania kodu rabatowego na stronie: https://praktykistudenckie.wsc.pl/
  2. Zakupić licencje dla praktykantów przez link afiliacyjny: (https://accounts.graphisoft.com/shop/?affiliate=34)

Zapraszamy do złożenia wniosku o licencje Archicada dla praktykantów.

Na chwilę obecną czas na złożenie wniosku o kod rabatowy dla studentów na praktykach mają Państwo do 06.10.2023

Archicad – dlaczego warto z niego skorzystać?

Archicad 27 – to zupełnie nowe rozwiązanie do zarządzania Wersjami projektu, profesjonalne narzędzia do wizualizacji, ulepszone zarządzanie projektami oraz otwarta współpraca projektowa w zakresie wielu branż sprawiają, że Archicad 27 jest Twoim najlepszym narzędziem do projektowania

Każdy zaprojektowany i zrealizowany budynek jest wynikiem ścisłej współpracy projektantów, architektów, inżynierów i wykonawców. Archicad ciągle udoskonala współpracę międzybranżową. Obecnie obsługuje ponad 40 formatów eksportu i importu, w tym klasyczne, takie jak DWG, PDF i XLS, a także współczesne formaty OPEN BIM — IFC i BCF.

Poznaj wybrane funkcje Archicada. Spotkaj się z nami, żeby nauczyć się więcej!

Tagi
Tagi aktualności
Archicad
Następna aktualność