Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Archicad + iPad Pro + Leasing 102%

Archicad + iPad Pro + Leasing 102%

06/11/2023

Nie musisz wybierać! Tylko w WSC do końca stycznia 2024 można kupić wieczystą licencję Archicada z najnowszym iPadem Pro w pakiecie i do tego skorzystać z leasingu 102%!*

Archicad

Poszukujesz wydajniejszego narzędzia do swojej pracy projektowej - indywidualnej, współpracy zespołowej, współpracy branżowej? Archicad spełnia wszystkie te potrzeby. Archicad to zarówno zintegrowana platforma do projektowania w technologii BIM jak i program będący częścią większego systemu współpracy z programami do automatyzacji modelowania, prezentacji, obliczeń branżowych, koordynacji czy kontroli jakości projektu.

Jedyna taka oferta na zakup licencji wieczystej Archicada

Obecnie mamy dla Państwa wyjątkową ofertę zakupu licencji wieczystej.  Do końca stycznia 2024 roku można kupić u nas licencję wieczystą Archicada w pakiecie z iPadem Pro.* Do tego można skorzystać z leasingu 102%!

Nie chcesz iPada? Powiedz nam o tym, a otrzymasz rabat równowartości iPada!

iPad Pro w pakiecie z Archicadem**

Do końca stycznia 2024, kupując wieczystą licencję Archicada, w pakiecie otrzymasz iPada Pro z czipem M2. Jest on niezwykle wydajny i funkcjonalny – można dzięki niemu szybko tworzyć fotorealistyczne projekty 3D i skomplikowane modele w AR, grać w gry jak na konsoli i nie martwić się baterią, która wystarcza na cały dzień.

Nie chcesz iPada? Powiedz nam o tym, a otrzymasz rabat równowartości iPada. Zapraszamy do kontaktu.

Leasing 102%

Inwestycja w oprogramowanie to poważny wydatek dla każdego przedsiębiorstwa. Nie musi być jednak ciężarem dla firmy. Korzystne finansowanie, które zapewnia Państwu nasz Partner finansowy jest realnym wsparciem.

Oferowany tylko przez WSC leasing 102% jest bardzo komfortową i korzystną formą finansowania narzędzi cyfrowych.

-----------------------

*Promocja obowiązuje do 31.01.2024 roku. Zastrzegamy sobie prawo do jej modyfikacji lub zakończenia w dowolnym terminie.

**Uwaga: nasz dostawca w okresie okołoświątecznym nie jest wstanie zapewnić ciągłości dostaw iPad’ów. W przypadku problemów z dostępnością zastrzegamy sobie prawo dostarczenia iPada w terminie późniejszym lub zaproponujemy Ci rabat!

Zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!

Tagi
Tagi aktualności
Archicad
Narzędzia
Następna aktualność