Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Archicad w subskrypcji 30% taniej

Archicad w subskrypcji 30% taniej

30/11/2023

Posiadasz starszą licencję Archicada, a chciałbyś/chciałabyś pracować na aktualnej wersji? Do końca 2023 roku można kupić roczną subskrypcję Archicada Collaborate o 30% taniej!

Jak uzyskać rabat?

Jeśli potrzebujesz Archicada na czas określony zachęcamy do subskrypcji Archicada Collaborate. Obecna cena to 6300 PLN (cena regularna 9000 PLN). W skład pakietu Archicad Collaborate wchodzi: Archicad 27, BIMcloud SAAS oraz BIMx.

Aby zakupić Archicada Collaborate z rabatem 30% zapraszamy do zakupów on line. Po zalogowaniu się do sklepu prosimy o wykorzystanie kodu rabatowego: GETCURRENT30

5 kroków, aby zakupić Archicada Collaborate:

  1. Zaloguj się do swojego Graphisoft ID: https://accounts.graphisoft.com/shop/?affiliate=34
  2. Zaznacz swój kraj: Polska
  3. Wybierz opcję „Archicad Collaborate”

Archicad Collaborate Sklep Online
  1. W polu „Provide your BIMcloud domain” wpisz nazwę firmy
  2. Wpisz kod zniżkowy GETCURRENT30 i zatwierdź

Archicad Collaborate Kod Rabatowy

Archicad Collaborate – co to jest?

Archicad Collaborate to pakiet zawierający w sobie Archicada 27 oraz BIMCloud SaaS, czyli rozwiązanie chmurowe dla użytkowników Archicada, dostępne jako usługa (Software as a Service). Zapewnia pełną elastyczność, umożliwiając dostęp do potrzebnych funkcji i mocy obliczeniowej na żądanie. Użytkownicy mogą korzystać z Archicada w dowolnym miejscu i czasie. Pełną obsługę serwerową przejmuje na siebie Graphisoft, więc nie trzeba dodatkowo inwestować w obsługę IT.

Kolejnym elementem Archicad Collaborate to BIMx Pro - aplikacja do przeglądania, prezentacji i koordynacji prac projektowych na urządzeniach mobilnych z systemem iOS lub Android lub poprzez przeglądarkę̨ internetową bez konieczności instalowania aplikacji czy pobierania modelu.

Tagi
Tagi aktualności
Archicad
Narzędzia
Kategorie aktualności
Newsy