Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

TOPBUILDER 2023 – BLUEBEAM Revu najlepszym programem IT&BIM

TOPBUILDER 2023 – BLUEBEAM Revu najlepszym programem IT&BIM

22/05/2023

TopBuilder jest wieloletnią, cenioną na polskim rynku budowlanym nagrodą, a tym samym rekomendacją produktów, obiektów i usług. To najbardziej prestiżowe wyróżnienie, która docenia pracę inwestorów, deweloperów, generalnych wykonawców, producentów oraz architektów.

TOPBUILDERA, w kategorii IT&BIM w 2023 roku zdobyło nasze oprogramowanie Bluebeam Revu. Bluebeam Revu daje możliwość pracy na dokumentacji w plikach PDF i komunikacji z zespołem w czasie rzeczywistym na tym samym pliku. Przyśpiesza także przegląd projektu na zawsze aktualnej wersji projektu. Program umożliwia dodawanie adnotacji, hiperłączy, zdjęć oraz posiada narzędzia do automatyzacji pracy.

BLUEBEAM Revu 2023 WSC

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. To wyróżnienie za najwyższej jakości produkty: nowości i innowacje, w tym sprawdzone rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne. Za usługi – projektowe i wykonawcze oraz za nowoczesne narzędzia usprawniające zarządzanie firmami i projektami. Za obiekty budowlane charakteryzujące się wysoką jakością projektowanej architektury, często ponadczasową formą, rzetelnością wykonania, wymagające niecodziennych kwalifikacji oraz specjalizacji branżowej, o gwarantowanej certyfikatami jakości stosowanych materiałów.

Laureatom XV edycji konkursu – zdobywcom tytułu i statuetek TopBuilder 2023 serdecznie gratulujemy, a wszystkie nagrodzone rozwiązania rekomendujemy branży!

Centrum Olimpijskie w Warszawie
Centrum Olimpijskie w Warszawie

USŁUGI I PRODUKTY IT&BIM

Tagi
Produkt
Bluebeam Revu