Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Building Together | Collaborate – Digital Event Premiera

Building Together | Collaborate – Digital Event Premiera

31/03/2023

Spotkanie angielskojęzyczne z ekspertami Graphisoft-u to cyfrowe wydarzenie AEC, na którym zaprezentowana zostanie moc współpracy BIM.

Eksperci Graphisoft-u przekażą Państwu wiedzę, zaprezentują narzędzia i możliwości, dzięki którym będzie można przenieść swój zespół na wyższy poziom współpracy - poziom wirtualny. Zapraszamy do odkrycia razem z Graphisoftem możliwości współpracy cyfrowej i wyróżnienia się wśród konkurencji. Głównej części spotkania poświęcone zostaną nowym i udoskonalonym narzędziom cyfrowym od Graphisoftu.

Archicad Collaborate  

To jeden pakiet narzędzi umożliwiający zaawansowane projektowanie i tworzenie dokumentacji w połączeniu z szyfrowaną współpracą. W sprzedaży od 01.04.2023, w modelu subskrypcyjnym.  

W związku z trwającą dyskusją na temat współpracy cyfrowej, Graphisoft połączył tu dwa ze swoich najpotężniejszych narzędzi Archicada i BIM Cloud SaaS. Archicad Collaborate zapewnia dodatkowe wsparcie dla zespołów pracujących nad projektami ze zdalnymi zespołami.

Najlepsze produkty BIM w jednym pakiecie

Przeglądarka BIMx i BIMcloud zostały tak zoptymalizowane, aby umożliwić pracę zespołom zdalnym. Podczas spotkania „Building Together” 5 kwietnia, pierwszy raz zostaną zaprezentowane ulepszone wersje tych narzędzi.

W miarę jak branża zmienia się i obraca wokół nas, profesjonaliści z branży AEC muszą stale się dostosowywać. Zespoły, klienci i lokalizacje projektów stają się coraz bardziej rozproszone, a nasze narzędzia muszą za nimi nadążać.

Zapraszamy do zapoznania się z cyfrowymi optymalizacjami, które wspierają współpracę na światowym poziomie. Szybszy czas ładowania, zoptymalizowana pamięć masowa i oszałamiające doświadczenia cyfrowe wspierają wszystkie procesy projektowe.