Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Lista życzeń 2024 od Graphisoft

Lista życzeń 2024 od Graphisoft

27/05/2024

Nowa lista życzeń to przejrzyste forum, na którym możesz dzielić się swoimi opiniami. Możesz również sprawdzać, status swoich życzeń i to czy przeszły do następnych etapów. Forum zostało zintegrowane z funkcjami społecznościowymi i dostępne jest dla wszystkich użytkowników Archicada. Umożliwia ono zarejestrowanym klientom Graphisoft spisywanie pomysłów, komentowanie, lajkowanie i głosowanie na najważniejsze usprawnienia.

Poprawki w Archicadzie?

Masz wątpliwości co do działania programu? To świetnie. Forum "Wish List" daje szanse na dodanie poprawek do oprogramowania bądź wprowadzenia zupełnie nowych funkcji. Zespół Graphisoft jest otwarty na rozmowę. Mocną stroną tego projektu jest jego przejrzystość. Zatwierdzone i pozytywnie przegłosowane życzenia w formie postów otrzymają statusy przypisane przez zespół specjalistów. Ale to nie wszystko. Później lista życzeń zostanie połączona bezpośrednio z globalnym planem Graphisoft. Umożliwia to kształtowanie przyszłości Archicada, BIMx, BIMcloud i DDScad przez użytkowników z całego świata.

Jaki jest plan wdrażania listy życzeń?

Faza 1 (14 maja - 1 lipca): Wiosenne porządki na istniejącym forum Życzeń.

Faza 2 (III kwartał): Migracja wybranych życzeń do nowego systemu życzeń, rozwój społeczności i połączenie z procesami wewnętrznymi Graphisoft.

Faza 3 (III-IV kwartał): Nowa generacja list życzeń i publicznych planów działania w wersji beta opartej na społeczności. Nastąpią wówczas ostatnie poprawki błędów.

Faza 4 (koniec 2024 r.): Faza operacyjna i analiza informacji zwrotnych od użytkowników.

Jak wziąć udział w głosowaniu?

2.  Zaloguj się swoim loginem Graphisoft ID;

3.  Następnie zarejestruj nazwę użytkownika. Kliknij „Wyślij”, aby go aktywować;

4.  Voila. Teraz powinieneś znajdować się na stronie głównej Społeczności Graphisoft. 

Czy mogę dodać własne życzenie?

Tak, jest możliwe dodanie swojego życzenia. Zalecamy jednak przejrzenie listy istniejących życzeń — ktoś mógł bowiem zamieścić swoją potrzebę, która traktuje o tym samym, lecz napisana jest w nieco inny sposób. Im więcej głosów na pojedyncze zagadnienie, tym większa jest szansa na wygraną. Pamiętaj, aby umieścić swoje życzenie w języku angielskim.

Głosowanie na istniejące życzenie może zwiększyć szanse na wybranie go przez Graphisoft do dalszej analizy (Faza 2 - III kwartał).

Nadal nie mogę wprowadzić swojego życzenia, co robić?

Jeśli nadal nie możesz wprowadzić nowych życzeń, sprawdź, czy Twój Graphisoft ID jest obecnie powiązany z umową SSA/subskrypcją.

Masz więcej pytań? Tutaj znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Powodzenia!

Tagi
Produkt
Archicad
Tagi aktualności
Archicad
Narzędzia