Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Marzec 2024 to ostatni miesiąc niższych cen Archicada

Marzec 2024 to ostatni miesiąc niższych cen Archicada

13/03/2024

Zgodnie z oficjalnym komunikatem firmy Graphisoft, od kwietnia 2024 roku cena Archicada wzrośnie – zarówno cena licencji wieczystych jak i subskrypcji.

Wszystkich, którzy planują zakup Archicada zachęcamy do zapoznania się z marcową ofertą WSC. Od obecnie obwiązujących cen na aktualizacje i nowe licencje wieczyste mogą Państwo otrzymać nawet do 25% rabatu.

Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży. Przedstawimy Państwu indywidualną ofertę.

ARCHICLUB – bezpłatna aktualizacja Archicada i wsparcie techniczne od WSC

W ramach zakupu aktualizacji lub nowych licencji wieczystych, każdy Klient jest zobowiązany wykupić na minimum rok członkostwo w ARCHICLUBie.  Jest to cenny pakiet dodatkowych korzyści, dla użytkownika oprogramowania, w tym przede wszystkim: bezpłatna aktualizacja Archicada, nieograniczone czasowo wsparcie techniczne, szkolenia, rabaty na inne programy oferowane przez WSC oraz Biblioteka ARCHICLUBu, zawierająca ponad 130 dodatkowych narzędzi wpierających projektowanie. Wśród nich znajduje się znana już Linijka Słońca, opracowana przez BIM Managerów WSC czy środowisko pracy i wzorzec Archicada. Zachęcamy do wykorzystania członkostwa, aby zoptymalizować i ułatwić sobie codzienną pracę projektową.

Archicad - szkolenia i webinary

Zachęcamy do udziału w webinarach, na których nasi BIM Managerowe prezentują możliwości Archicada, Biblioteki dodatkowych narzędzi i obiektów od WSC a także innego oprogramowania OPEN BIM.