Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Nadchodzi Twinmotion 2023.2!

Nadchodzi Twinmotion 2023.2!

19/09/2023

Już w listopadzie 2023 roku pojawi się nowa wersja Twinmotion – lidera na rynku oprogramowania do wizualizacji. Dowiedz się dlaczego warto zaktualizować program jeszcze w październiku!

Już w listopadzie 2023 roku pojawi się nowa wersja Twinmotion – lidera na rynku oprogramowania do wizualizacji. Wersja ta przynosi szereg nowych funkcji, spośród których najważniejszą jest LUMEN – nowy silnik renderingu w czasie rzeczywistym! Oczekiwana przez wielu użytkowników nowa funkcjonalność umożliwia między innymi symulację zmian oświetlenia sceny na bieżąco. Zapewnia to nowy poziom realizmu w aplikacjach działających w czasie rzeczywistym i umożliwia renderowanie wspaniałych obrazów i filmów, w bardzo wysokiej jakości. Nowy silnik renderingu działa zarówno w wersji z systemem Windows jak i macOS.

Zmiany w ofercie Twinmotion

Wraz z pojawieniem się wersji 2023.2 nastąpią pewne zmiany w ofercie Twinmotion. Przede wszystkim Twinmotion Trial (werjsa testowa bezpłatna) będzie się nazywać Twinmotion Community Edition. Może ona być używana bezpłatnie przez nieograniczony czas, jednak wyłącznie do niekomercyjnych projektów (wyjście multimedialne jest nadal ograniczone do rozdzielczości 2K i zawiera teraz mały, dyskretny znak wodny) oraz do testowania nowych funkcji.

Jest to istotna informacja, ponieważ w przyszłości wersje testowe i zapowiedzi będą dostępne tylko za pośrednictwem Community Edition.

Kolejną zmianą jest to, Twinmotion Cloud nie będzie dostępna w wersji Community Edition ani w żadnej wcześniejszej wersji próbnej. Nadal jednak będzie można uzyskać dostęp do wszelkich prezentacji i zestawów panoram, które zostały już przesłane do Twinmotion Cloud z wersji próbnej.

Cena Twinmotion 2023.2 i dlaczego warto kupić Twinmotion do 24.10.2023?

Wraz wprowadzeniem do sprzedaży Twinmotion 2023.2 znacznie wzrośnie jego cena – o około 50%. Nowa cena będzie obejmować wszystkie aktualizacje przez okres jednego roku.

Od 1 listopada 2023 roku sprzedawane będą upgrady od wszystkich wcześniejszych wersji w cenie 870 zł netto.

Weryfikacja klienta, czy może kupić upgrade, będzie odbywać się na podstawie adresu email, na który zostało założone konto Twinmotion. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży w celu uzyskania atrakcyjnej ceny aktualizacji.

Wypróbuj Twinmotion 2023.2

Pobierz bezpłatną wersję Community Edition Twinmotion 2023.2 (zapowiedź), aby wypróbować Lumen i więcej nadchodzących funkcji. Możesz zainstalować ją wraz z istniejącą wersją, jeśli taką posiadasz. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Twinmotion, już teraz pobrać wersję próbną Twinmotion 2023.2 tutaj.

Twinmotion - zapraszamy na webinary

Chcesz zobaczyć jak działa program – zarejestruj się na webinar w dogodnym terminie. Zaprezentujemy optymalne zasady tworzenia wizualizacji w czasie rzeczywistym!

Twinmotion

Twinmotion - szkolenie