Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Nowe możliwości zakupowe Archicada

Nowe możliwości zakupowe Archicada

03/04/2023

Od kwietnia Graphisoft wprowadził możliwość zakupu Archicada w formule subskrypcji.

Poza licencją wieczystą można kupować narzędzia cyfrowe w formule subskrypcji. To opcja dla tych pracowni, które mają potrzebę elastycznego zarządzania ilością licencji, którą wykorzystują w danym czasie. Poniżej opisujemy wszystkie możliwości zakupowe.  

Archciad Subskrypcja WSC Sklep

Archicad – licencje wieczyste

Cały czas dostępna pozostaje możliwość zakupu licencji wieczystej. Wraz z zakupem licencji wieczystej stają się Państwo członkiem Archiclubu, w ramach którego, w pakiecie otrzymują Państwo kolejną aktualizację Archicada gratis, szkolenie wdrożeniowe, pakiet szkoleń, nieograniczone wsparcie techniczne, platformę e-learningową i wiele innych korzyści. Aby uzyskać optymalną wycenę zakupu licencji wieczystej zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym działem sprzedaży lub z naszymi Partnerami handlowymi.

Archicad Collaborate, czyli Archicad + BIMcloud SaaS

Dzięki Archicad Collaborate można rozpocząć swoje projekty bezpośrednio na BIMcloud SaaS. Potężne narzędzia Archicada umożliwiają prowadzenie procesu projektowego wspólnie ze swoim zespołem (bez względu na to, gdzie się znajduje) natomiast dzięki BIMcloud SaaS można go udostępnić swoim klientom i kontrahentom w dowolnym miejscu na świecie! W subskrypcji można kupić Archicada Collaborate na miesiąc lub na rok. Miesięczną subskrypcję można kupić już od 750 PLN netto.

Archicad Collaborate Archicd BIMcloud Pakiet WSC Sklep

Archciad Subskrypcja WSC Sklep

Archicad - subskrypcja

Archicad to potężne narzędzie do projektowania, wizualizowania, dokumentowania i dostarczania projektów każdej wielkości dzięki potężnemu zestawowi wbudowanych narzędzi i łatwemu w użyciu interfejsowi. Wszystkie te elementy sprawiają, że jest to najbardziej wydajne i intuicyjne oprogramowanie BIM na rynku. W subskrypcji można kupić Archicada na miesiąc lub na rok. Miesięczną subskrypcję można kupić już od 750 PLN netto.

BIMcloud - subskrypcja

Kupując BIMcloud SaaS otrzymuje się dostęp do własnego bezpiecznego serwera BIMcloud hostowanego przez Graphisoft w chmurze. BIMcluod SaaS daje szybki, wydajny i bezpieczny dostęp do współdzielonych projektów w czasie rzeczywistym. Aby korzystać ze wszystkich funkcji i narzędzi BIMcloud, nie są wymagane żadne dodatkowe inwestycje ani doświadczenie w IT! W subskrypcji można kupić dostęp do BIMcloud na miesiąc lub na rok. Miesięczną subskrypcję można kupić już od 184,16 PLN netto.

BIMcolud Subskrypcja WSC Sklep