Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Promocja na Twinmotion!

Promocja na Twinmotion!

31/01/2023

Wydłużamy promocję na Twinmotion do 17.02.2023 roku. Teraz koszt tego programu to 950 złotych netto za licencję wieczystą!

Aby skorzystać z rabatu, zakupioną licencję trzeba aktywować do 17.02.2023.

Promocyjna cena Twinmotion

Dlaczego warto zainwestować w Twinmotion?

To nowoczesne i łatwe narzędzie do wizualizacji i animacji - lider wśród programów do renderowania w czasie rzeczywistym.  Jest dostępny zarówno dla systemów Windows jak i macOS, jest kompatybilny ze wszystkimi programami BIM; oferuje bezpośrednią synchronizację z programami ARCHICAD, Revit, SketchUp Pro, RIKCAD i Rhino wraz z dodatkiem Grasshopper. Możliwe jest importowanie danych z prawie każdego programu do modelowania 3D poprzez formaty FBX, C4D i OBJ.

Biblioteka Twinmotion zawiera nie tylko statyczne obiekty, takie jak meble i skały, ale umożliwia również tchnięcie życia w każdą scenę za pomocą dźwięków otoczenia, skanów 3D postaci z animacją ruchu, modeli zwierząt, a nawet roślin w wysokiej rozdzielczości, które poruszają się na wietrze – wszystko to za pomocą prostego przeciągania i upuszczania!

Twinmotion oferuje realistyczne oświetlenie i cieniowanie fizyczne oraz zawiera ponad 600 materiałów PBR, które reagują na otoczenie, ułatwiając uzyskanie pożądanego wyglądu.

Zapraszamy na szkolenie otwarte 15.02.2023, na którym będzie można się przekonać jak komfortowa i intuicyjna jest praca na Twinmotion.