Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Skaning laserowy w architekturze

Skaning laserowy w architekturze

16/02/2023

Zapraszamy na cykl spotkań poświęconych zapoznaniu się z najnowocześniejszymi technologiami skaningu - od teraz dostępnymi również w WSC.

Ostatnie lata to znaczny spadek cen i poziomu skomplikowania narzędzi wykorzystywanych do wykonywania dokładnych skanów laserowych. Bez wątpienia można powiedzieć, że skaning to dojrzała technologia, stosowana w różnych sektorach gospodarki. Coraz częściej jest chętnie wykorzystywany w architekturze, renowacji zabytków czy projektowaniu wnętrz. Skany takie dostarczają precyzyjne pomiary i szczegółowe modele 3D.

Skaner architektura WSC

Wszystko o skaningu architektonicznym

Zapraszamy na cykl spotkań poświęconych zapoznaniu się z najnowocześniejszymi technologiami skaningu - od teraz dostępnymi również w WSC.

Zaplanowaliśmy dla Państwa dwa terminy spotkań on-line, na których można zapoznać się z najnowocześniejszymi skanerami Leica BLK360, dedykowanymi branży architektonicznej, w połączeniu z modelowaniem uzyskanej chmury punktów w Archicadzie.

15.03.2023 | godz.: 10:00-11:00 | Skanowanie Leica BLK360 i modelowanie chmury punktów w Archicadzie | Platforma ZOOM

19.04.2023 | godz. 10:00-11:30 | Skanowanie architektoniczne i modelowanie chmury punktów w Archicadzie | Platforma ZOOM

Osobom chcących dokładniej zapoznać się z pracą ze skanerem Leica BLK360 oferujemy indywidualne szkolenie w siedzibie Klienta lub innym dogodnym dla Państwa miejscu. Zapisy na prezentację zbieramy indywidualnie. Prosimy o kontakt mailowy.

Skaner Leica BLK360

Skaning laserowy to dojrzała technologia z powodzeniem stosowana przez architektów w codziennej pracy. Leica BLK360 to najmniejszy i najlżejszy skaner laserowy na rynku, który został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach potrzebujących precyzyjnych pomiarów i szczegółowych modeli 3D. Jest łatwy w obsłudze i pozwala na szybkie wykonanie skanu pomieszczeń lub całych budynków.

Tagi
Tagi aktualności
Archicad
Narzędzia
Branże
architektura
Następna aktualność