Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Twinmotion 2023.1 już dostępne

Twinmotion 2023.1 już dostępne

05/04/2023

Twinmotion otworzyło drogę do szybkiego tworzenia wysokiej jakości wizualizacji dla architektury, produktów konsumenckich, transportu, mody i innych kreatywnych branż.

Twinmotion – wersja 2023.1

Od kwietnia 2023 dostępna jest już wersja 2023.1. W najnowszej wersji Twinmotion oferuje usprawniony interfejs użytkownika, jeszcze bogatszą bibliotekę obiektów i wiele technicznych udogodnień. Duża zaletą jest także możliwość udostępniania projektów w chmurze, dzięki czemu można podzielić się, z każdym na świecie, w pełni nawigowaną prezentacją 3D w czasie rzeczywistym lub wstępnie renderowanym zestawem panoramicznym swojego projektu, z zachowaniem każdego szczegółu.

Twinmotion – atrakcyjne warunki zakupu

Atrakcyjna cena i zaawansowana technologia sprawiły, że Twinmotion stał się liderem wśród programów do wizualizacji. Każdy Klient kupując Twinmotion, otrzymuje licencję wieczystą najnowszego Twinmotion. Cena obejmuje również wszystkie kolejne aktualizacje przez rok od daty zakupu. W wrześniu 2023 przewidywana jest aktualizacja Twinmotion do wersji 2023.2.

WSC cyklicznie organizuje szkolenia z obsługi Twinmotion. Nasz każdy Klient może liczyć na pełne wsparcie techniczne z obsługi tego oprogramowania.