Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Twinmotion w promocji do końca lutego 2024!

Twinmotion w promocji do końca lutego 2024!

15/01/2024

Czy wiesz, że Twinmotion to obecnie jeden z liderów wśród programów do wizualizacji i animacji? Teraz także oferowane jest w polskiej wersji językowej! A do końca lutego br. dostępne z rabatem 10% i bezpłatnymi aktualizacjami w 2024 roku.

Do końca lutego można skorzystać z 10% rabatu na licencję wieczystą Twinmotion. Za 2690 złotych netto (cena regularna: 2990 zł netto) otrzymasz intuicyjne narzędzie, które pozwoli osiągnąć fotorelistyczne efekty w zaledwie kilka minut. Dodatkowo, w cenie wszystkie aktualizacje, które pojawią się w roku 2024 dostępne będą gratis!

Oprogramowanie Twinmotion

Twinmotion to aplikacja stworzona w oparciu o silnik Unreal Engine 5, najpopularniejsze środowisko wśród twórców gier komputerowych. Wykorzystanie środowiska od podstaw stworzonego w celu zapewnienia fotorealistycznych doświadczeń wizulanych, otwiera drogę do szybkiego tworzenia wysokiej jakości wizualizacji i animacji architektury, urbanistyki, produktów konsumenckich, mody i innych branż kreatywnych.

Twinmotion pozwala na prosty import danych ze wszystkich wiodących narzędzi CAD/BIM poprzez dedykowane wtyczki, bez utraty detali, bez kłopotliwego zastanawiania się, gdzie coś się podziało, z możliwością prostej aktualizacji już zaimportowanych projektów.

Tworzenie wizualizacji - wsparcie techniczne od WSC

Jego użycie jest proste i intuicyjne. WSC zapewnia na start wsparcie techniczne w obsłudze programu. Regularnie organizujemy także szkolenia z obsługi Twinmotion. Zapraszamy do sprawdzania nowych terminów w naszym kalendarium: https://wsc.pl/wydarzenia

Następna aktualność