Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Tylko w WSC: Archicad w starej cenie i w leasingu 0%

Tylko w WSC: Archicad w starej cenie i w leasingu 0%

27/02/2023

Marzec 2023 to ostatnia chwila, aby kupić licencję wieczystą Archicada na bardzo korzystnych warunkach. Z początkiem kwietnia 2023 roku nastąpi znaczna podwyżka cen naszego oprogramowania. Jest to naturalna konsekwencja sytuacji ekonomicznej i politycznej na świecie.

Kupując Archicada w marcu 2023, w WSC mamy dla Państwa dodatkowo gwarancję niższej ceny, poprzez zakup w Leasingu 0%. Taka forma pozwala na sfinansowanie oprogramowania bez angażowania środków własnych. Ponadto, korzystając z naszej oferty Leasing 0%, nie płacą Państwo odsetek i gwarantujemy takie same raty przez cały okres trwania umowy.

Pozostałe zalety oferty Leasing 0% to:

  • Brak opłaty wstępnej.
  • Umowa leasingowa podpisywana jest na 24 miesiące.
  • Płatność rat leasingowych raz na kwartał.
  • Wartość końcowa (tzw. wykup) wynosi 1% wartości przedmiotu leasingu.

Składanie wniosku on-line

Partnerem finansowym jest firma Grenke. Zakup Archicada w leasingu 0% jest możliwy po pozytywnej weryfikacji wniosku złożonego on-line, do firmy GRENKELEASING Sp. z o.o.  Zapraszamy do złożenia wniosku po otrzymaniu dokumentu ProForma na zakup Archicada.  Aby otrzymać Dokument ProForma zapraszamy do kontaktu z lokalnym sprzedawcą Archicada.

Prezentacja programu Archicad

Wszystkich rozważających opcję zakupu licencji wieczystych Archicada zachęcamy do umówienia się z nami na prezentację, podczas której przedstawimy możliwości tego oprogramowania.

W naszej ofercie posiadamy także inne rodzaje oprogramowanie uzupełniające Archicada, umożliwiające między innymi pracę wielobranżową, kontrolę jakości projektu, zarządzanie i komunikację w całym procesie inwestycyjnym czy tworzenie wizualizacji w czasie rzeczywistym.

BIM Managerowie WSC doradzają naszym Klientom jakie dodatkowe aplikacje mogłyby wesprzeć pracę pracowni projektowej.

Zachęcamy do kontaktu!

Archicad – dlaczego warto na nim pracować?

Graphisoft przez ostatnie kilka lat bardzo rozwijał i doskonalił Archicada, w tym o narzędzia do projektowania konstrukcji.  Rozwijane są także usługi umożliwiające pracę w chmurze czy wirtualną prezentację projektu. Archicad to narzędzie wspierające projektowanie wielobranżowe w środowisku BIM, które sprawdzi się w małej, średniej jak i dużej pracowni projektowej.

Reasumując, zakup licencji wieczystej Archicada to gwarancja dostępu do nowoczesnego narzędzia wspierającego projektowanie wielobranżowe, bez względu na to jakie ryzyka przyniesie ze sobą sytuacja gospodarcza.

Tagi
Tagi aktualności
Archicad
Branże
architektura
Następna aktualność