Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Upgrade Archicada z rabatem do 50%

Upgrade Archicada z rabatem do 50%

13/05/2024

Do końca czerwca 2024 roku w WSC trwa promocja na aktualizację licencji Archicada i Archicada Start Edition do najnowszej wersji Archicada 27.

W ramach promocji aktualizację można kupić z rabatem nawet do 50%. Wysokość rabatu zależy między innymi od aktualnie posiadanej przez Klientów wersji oprogramowania.

Dlaczego warto zaktualizować swojego Archicada Start Edition do pełnej wersji?

Graphisoft będzie w najbliższym czasie wycofywał się ze sprzedaży Archicada Start Edition. Najnowszą i zarazem ostatnią wersją jest więc Archicad Start Edition 2024. Program ten nie będzie więcej wspierany i nie będą pojawiały się aktualizacje zawierające nowe funkcje. W związku z powyższym zachęcamy Państwa do zaktualizowania swojego oprogramowania do pełnej wersji Archicada 27.

Aktualizacja nie powoduje zakłóceń w pracy. Projekty rozpoczęte w Archicadzie Start Edition można bez przeszkód kontynuować na Archicadzie 27. Zyskują także Państwo dodatkowe funkcje, w tym możliwość pracy zespołowej, czyli tzw. funkcję Teamwork i wiele innych.

Kupując aktualizację do pełnej licencji wieczystej Archicada 27, w ramach umowy przystępują Państwo na minimum rok do ARCHICLUBu. Członkostwo gwarantuje m.in. bezpłatne aktualizacje oprogramowania do najnowszej dostępnej wersji. Ponadto, otrzymują Państwo także dostęp do Biblioteki Archiclubu z ponad 130 wyjątkowymi narzędziami wspomagających projektowanie (takie jak cyfrowa Linijka Słońca, Wzorzec i Środowisko Pracy Archicada, narzędzie do projektowania układu płytek i inne), bogatą bazę materiałów szkoleniowych, szkolenia doskonalące umiejętności pracy na Archicadzie oraz nieograniczone czasowo wsparcie techniczne.

Dlaczego warto zaktualizować swoją starą, pełną wersję Archicada?

Na początku kwietnia 2024 roku Graphisoft ogłosił rozpoczęcie procesu przejścia na sprzedaż oprogramowania w modelu subskrypcyjnym. W ramach tej transformacji licencje wieczyste Archicada będą stopniowo wycofywane. Zmiana ta nie będzie miała wpływu na świadczenia dla klientów, którym Archicad sprzedany został w ramach umów na sprzedaż licencji wieczystych ARCHICLUB (tzw.: umów Software Service Agreement (SSA)/Forward). Co więcej, klienci z aktualną wersją oprogramowania, będą mogli korzystać z licencji wieczystych tak jak dotychczas, a jeśli zdecydują się na przejście na subskrypcję - zaoferowane im zostaną preferencyjne warunki.

Kupując aktualizację, przystępują Państwo na minimum rok do ARCHICLUBu. Członkostwo gwarantuje m.in. bezpłatne aktualizacje oprogramowania do najnowszej dostępnej wersji. Pondato, otrzymują Państwo także dostęp do Biblioteki Archiclubu z ponad 130 wyjątkowymi narzędziami wspomagających projektowanie (takie jak cyfrowa Linijka Słońca, Wzorzec i Środowisko Pracy Archicada, narzędzie do projektowania układu płytek i inne), bogatą bazę materiałów szkoleniowych, szkolenia doskonalące umiejętności pracy na Archicadzie oraz nieograniczone czasowo wsparcie techniczne.

Jak otrzymać promocyjną ofertę?

Zapraszamy do kontaktu z WSC lub naszym lokalnym partnerem, aby poznać szczegóły i skorzystać z obecnej promocji na aktualizacje starych wersji Archicada oraz Archicada Start Edition do pełnej wersji.

Korzystne zmiany dla Klientów od firmy Epic Games

Od kwietnia 2024 roku Twinmotion - nowoczesny program do tworzenia wizualizacji i animacji jest bezpłatny także dla firm o przychodach poniżej 1 mln USD rocznie (oferta nie dotyczy usługi Twinmotion Cloud). Zachęcamy do pobrania Twinmotion. Szczegóły tutaj.

Tagi
Tagi aktualności
Archicad
Kategorie aktualności
Newsy
Następna aktualność