Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Wiosenne promocje na zakup Archicada

Wiosenne promocje na zakup Archicada

15/05/2023

W maju i w czerwcu 2023 mamy dedykowane promocje dla użytkowników Archicada Start Edition oraz osobną promocję dla wszystkich zainteresowanych zakupem licencji wieczystej Archicada 26. Osoby, które chciałaby się dowiedzieć więcej na temat naszego oprogramowania zapraszamy do kontaktu z Działem Wsparcia Technicznego WSC (tel. +48 22 517 00 50), oraz na nasze webinary, na które można się zarejestrować w naszym Kalendarium Szkoleń.

Promocja dla użytkownikow Archicada Start Edition

Upgrade Archicad Start Edition

Proponujemy dwie opcje upgradu Start Edition pełnej wersji Archicada 26

(1) Do końca czerwca 2023 można kupić upgrade Start Edition do pełnej wersji Archicada 26 wraz z umową ARCHICLUBu w bardzo korzystnej cenie. Aby skorzystać z tej opcji zapraszamy do kontaktu z WSC lub naszym lokalnym Partnerem.

(2) Zamiast licencji wieczystej jest możliwość nabycia Archicada 26 w rocznej subskrypcji, z 50% rabatem. Aby skorzystać z niższej ceny zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży, który prześle Państwu indywidualny kod rabatowy na zakupy on-line. 

Cena specjalna na licencję wieczystą Archicada 26

Do końca maja 2023 można kupić licencje wieczyste Archicada 26 wraz z umową ARCHICLUBu w bardzo korzystnej cenie. Aby skorzystać z tej opcji zapraszamy do kontaktu z WSC lub lokalnym partnerem.

Tagi
Tagi aktualności
Archicad