Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCAktualności

Zamroziliśmy ceny Archicada

Zamroziliśmy ceny Archicada

10/04/2024

Szanowni Architekci! Zamroziliśmy ceny licencji wieczystych Archicada! Pula licencji wieczystych z zamrożoną ceną jest ograniczona.

Aby skorzystać z ceny, obowiązującej przed podwyżką, która nastąpiła w kwietniu 2024 roku, skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Od 01.04.2024 roku Graphisoft podniósł ceny na licencje wieczyste i subskrypcyjne Archicada.  Wiedząc wcześniej o planowanych podwyżkach, udało nam się zamrozić ceny licencji wieczystych Archicada. Dlatego, w kwietniu i w maju 2024 (lub do wyczerpania zapasów) będziemy je sprzedawać jeszcze według starego cennika. Pula takich licencji wieczystych jest ograniczona. Aby skorzystać z zamrożonej ceny, skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Podwyżki cen Archicada

W kwietniu 2024 roku Graphisoft podwyższył ceny sprzedawanych licencji – zarówno wieczystych jak i subskrypcyjnych.

Jeśli chodzi o cenę zakupu licencji wieczystych Archicada zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. W zależności od ilości posiadanych licencji i ich wersji, cena licencji wieczystej będzie się kształtować dla każdego Klienta inaczej. Dysponujemy pulą licencji wieczystych, na które zamroziliśmy ceny. Są one dostępne do wyczerpania zapasów.

Natomiast ceny subskrypcji Archicada obecnie kształtują się następująco:

  • Subskrypcja miesięczna - 1380 zł
  • Subskrypcja roczna - 9670 zł
  • Subskrypcja 2-letnia - 18.370 zł
  • Subskrypcja 3-letnia - 26.110 zł

Subskrypcja Archicada

Aby zwiększyć dostępność Archicada i ułatwić korzystanie z niego większej liczbie osób, Graphisoft zdecydował się w kwietniu 2023 roku na wprowadzenie sprzedaży subskrypcyjnej Archicada, włączenie w formule on-line. Rozwiązanie to gwarantuje niższych próg finansowy, który należy pokonać, aby zacząć korzystać z Archicada oraz elastyczne podejście do ilości posiadanych licencji, aktualnie potrzebnych pracowni.

Archicad, będący niezwykle wydajnym narzędziem cyfrowym wspomagającym projektowanie, z roku na rok wzbogacane jest o nowe funkcje i dodatki, które mają na celu zwiększanie komfortu pracy architektów i projektantów innych branż.

Zapraszamy do kontaktu z WSC lub naszym Partnerem Regionalnym!