Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSCBaza wiedzy

Twinmotion Cloud od Epic Games

Twinmotion Cloud od Epic Games

18/06/2024

Twinmotion Cloud to między innymi internetowa usługa udostępniania. 

Zaprezentuj lub udostępnij Klientowi swój projekt za pomocą tej internetowej usługi udostępniania, czyli Chmury Twinmotion (ang.: Twinmotion Cloud). Można to zrobić z dowolnego miejsca na świecie, zachowując każdy szczegół projektu w nienaruszonym stanie. Aby przejrzeć projekt i wejść z nim w interakcję, wystarczy komputer, tablet lub smartfon z przeglądarką internetową. Twinmotion Cloud jest opcją dla wymagających użytkowników.

Nie zwlekaj i zacznij już dziś!

Jak ściągać oprogramowanie Twinmotion za darmo?

Dodatkowo, sprawdź czy nie potrzebujesz Twinmotion Cloud.

Kto może korzystać z darmowego Twinmotion?

Twinmotion jest darmowy nie tylko dla studentów, nauczycieli i hobbystów, ale także dla firm zarabiających poniżej 1 mln USD rocznie.

Czym jest Twinmotion Cloud?

Twinmotion Cloud to rozbudowana usługa oparta na chmurze, za pomocą której możesz szybko i łatwo udostępniać i prezentować swoje projekty klientom bądź współpracownikom. To wszystko odbywa się za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Osoby oglądające efekty nie muszą pobierać dużych plików, ściągać dodatkowego oprogramowania ani posiadać zaawansowanego komputera.

Po co tworzyć prezentacje w chmurze?

Korzystając z trybu prezentacji, możesz udostępnić w pełni nawigacyjną, wysokiej jakości wersję 3D swojego projektu w czasie rzeczywistym, aby mogli je przeglądać we własnym tempie na komputerze, tablecie lub smartfonie. Prezentacje są przesyłane strumieniowo z chmury w czasie rzeczywistym w rozdzielczości 1080p, w sesjach trwających jednorazowo do 90 minut.

Czym są zestawy panoramiczne?

Dzięki zestawom panoram możesz udostępnić swój projekt zainteresowanym stronom jako wstępnie wyrenderowane panoramy w wysokiej rozdzielczości. Twinmotion Cloud jest opcją dla wymagających użytkowników. Możesz wybrać widoki, które chcesz, aby widzieli Twoi klienci, i pozwolić im zapoznać się z całym obiektem czy wnętrzem od początku do końca. Program wgrywa i łączy ze sobą wiele panoram.

W przeciwieństwie do prezentacji, zestawy panoramiczne nie wymagają silnego połączenia internetowego i nie ma limitu długości sesji.

W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z WSC.

Tagi
Produkt
Twinmotion