Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
Powrót

Jak pobrać Solibri Anywhere

data publikacji:

17.03 / 2022

ostatnia aktualizacja:

19.05 / 2022

Solibri Anywhere jest darmową wersją i nie wymaga licencji, ale wymaga rejestracji.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem produktów Solibri i nigdy wcześniej z nich nie korzystałeś, możesz się zarejestrować i pobrać Solibri Anywhere. Jeżeli jednak Twoja firma korzysta już z produktów Solibri lub korzystałeś już z wersji próbnej Solibri, nie możesz zarejestrować się ponownie.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem Solibri:

Jeśli nie posiadasz konta i jesteś nowym użytkownikiem Solibri, zarejestruj się tutaj, a następnie pobierz Solibri Anywhere z Solibri Solution Center (SSC). Podczas rejestracji w Solibri Anywhere zostanie dla Ciebie utworzone konto SSC, pamiętaj więc, że e-mail, którego używasz do rejestracji oraz nazwa firmy muszą być unikalne (nie używane na innym koncie SSC).

Jeśli Ty lub Twoja firma korzystaliście wcześniej z produktów Solibri:

  • Jeśli Twoja firma posiada już konto w Solibri Solution Center (SSC), administrator powinien stworzyć pulę dla użytkowników Anywhere (którzy korzystają tylko z Anywhere) i dodać wszystkich użytkowników. Użytkownicy innych kont mogą zostać zaproszeni do dołączenia do konta firmowego. Ponieważ użytkownicy znajdują się w osobnej puli, mogą korzystać tylko z Anywhere, co nie ma wpływu na korzystanie z licencji Office, Site czy SMC. Wszyscy użytkownicy mogą zostać dodani na raz za pomocą arkusza Excel. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, otrzymasz zaproszenie do dołączenia do konta, a następnie możesz pobrać Anywhere z SSC.
  • Jeśli wcześniej korzystałeś z Solibri Model Checker lub SMV Pro, masz już konto w SSC i nie możesz zarejestrować się ponownie. Zaloguj się do SSC za pomocą swoich danych uwierzytelniających i pobierz Anywhere.

Wskazówka

Jeśli korzystasz tylko z Solibri Anywhere, zalecamy zaznaczenie pola wyboru Remember Me podczas logowania, a także zaznaczenie pola wyboru Remember This Next Time podczas wyboru produktu. W ten sposób możesz pominąć dokonywanie wyboru za każdym razem, gdy uruchamiasz oprogramowanie.

Tagi
Produkt

FAQ

Zadaj pytanie naszym ekspertom

*
Przeciągnij i upuść tu pliki, lub przeglądaj pliki z dysku
*