Skip to main content
Category

Bez kategorii

Szkolenie „BLEUBEAM REVU – zarządzanie plikami pdf” – nowe terminy!

By Bez kategorii

PDF to powszechny format wymiany plików w branży budowlanej. Bluebeam Revu jest programem dającym możliwość analizy dokumentacji w formacie PDF i komunikacji z zespołem w czasie rzeczywistym na tym samym pliku. Bluebeam Revu zwiększa wydajność poprzez spójną i precyzyjną komunikację w czasie rzeczywistym na dokumentacji technicznej (PDF) z inwestorem czy wykonawcą.

Read More
6 Forum Budownictwa w Polsce

WSC Partnerem Głównym VI Forum Budownictwa Polska 2022

By Bez kategorii

WSC Partnerem Głównym VI Forum Budownictwa Polska 2022

6 Forum Budownictwa w Polsce

Już dziś zapraszamy na VI Forum Budownictwa w Polsce 2022, w ramach którego poprowadzimy warsztaty pn.: „Cyfryzacja procesów projektowych – korzyści i wyzwania”, które poprowadzi arch. Paweł Przybyłowicz, nasz najlepszy Menadżer BIM i certyfikowany trener GRAPHISOFT w zakresie technologii OPEN BIM.

 

CELE FORUM

Forum  Budownictwo w Polsce to coroczne spotkania w gronie inwestorów, wykonawców i producentów materiałów budowlanych, aby wspólnie omówić sytuację na rynku, prognozy i strategie współpracy na kolejny rok. Ma to szczególne znaczenie w czasie niepewności i dynamicznych zmian zachodzących w całej gospodarce. Dlatego stawiamy na eksperckie scenariusze i wymianę racjonalnych argumentów. Wsparciem dla rozmów będą najnowsze dane dla całego sektora oraz szczegółowe prognozy dla rynków: mieszkaniowego, komercyjnego i infrastruktury. 

Szczegóły i rejestracja na wydarzenie: