Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc

Licencje Archicada

Program Archicad może być aktywowany za pomocą jednego z kilku rodzajów licencji:

Program Archicad może być aktywowany za pomocą jednego z kilku rodzajów licencji:

  • Licencja własnościowa - jest przeznaczona do użytku komercyjnego i nie jest ograniczona czasowo. Do działania wymaga sprzętowego lub softwarowego klucza zabezpieczającego CodeMeter.
  • Licencja subskrypcyjna - jest również przeznaczona do użytku komercyjnego, ale nie jest licencją własnościową. Pozwala uruchomić komercyjną wersję programu Archicad na okres 1 lub 12 miesięcy. Do działania wymaga sprzętowego lub softwarowego klucza zabezpieczającego CodeMeter.
  • Licencja testowa (TRIAL) - jest dostępna na stronie https://graphisoft.com/try-archicad. Po rejestracji można uzyskać 30-dniowy numer seryjny do w pełni funkcjonalnej wersji programu Archicad. Projekt wykonany w wersji testowej może być przepisany do wersji komercyjnej na komputerze na jakim powstał.
  • Wersja demonstracyjna - nie wymaga ani klucza zabezpieczającego, ani numeru seryjnego. Wszystkie opcje zapisu/eksportu są wyłączone, ale drukowanie jest możliwe. Archicada można pobrać ze strony producenta: http://www.graphisoft.com/downloads.
  • Licencja edukacyjna - jest dostępna na stronie http://myarchicad.com. Po zatwierdzeniu wydłużamy czas trwania ważności udostępnionego numeru seryjnego z 30 dni na 12 miesięcy. Projekty powstałe w wersji edukacyjnej nie mogą być zapisane do wersji komercyjnej.

Wszystkie wersje licencji komercyjnej programu Archicad są licencjami typu DO wersji a nie NA wersję. Tzn. właściciel licencji może uruchomić dowolna niższą wersję programu w stosunku do wersji zapisanej w licencji. Jedynym potencjalnym ograniczeniem może być sprzęt komputerowy i system operacyjny jakim się użytkownik posługuje.

Więcej informacji na na stronach firmy Graphisoft:
Licensing Basics - ARCHICAD License Types, Methods... - Graphisoft Community

FAQ

Zadaj pytanie naszym ekspertom

*
Przeciągnij i upuść tu pliki, lub przeglądaj pliki z dysku
*