Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSC

Cennik

Wszyscy resellerzy Archicad

FAQ

Zapraszamy do kontaktu

Odpowiemy na wszystkie pytania, zaprezentujemy jak działa każdy nasz program

Archicad – cena najlepszego oprogramowania dla architektów

Program do projektowania architektonicznego, który wykorzystuje ogromny potencjał nowoczesnej technologii BIM i platforma do wielobranżowej współpracy nad tworzeniem nowego obiektu – tak w skrócie można opisać Archicad. Cennik oprogramowania od firmy Graphisoft zależy od kilku czynników – możesz dopasować koszty do swoich potrzeb.

Obecnie Archicad jest zdecydowanie warty swojej ceny – tworzysz w nim dokumentację projektową, wizualizujesz, współpracujesz z innymi członkami zespołu, a przede wszystkim – dajesz upust swojej kreatywności, projektując budynki i wnętrza. Do tego WSC zapewnia Ci kompleksowe wsparcie techniczne i przydatne szkolenia.

Graphisoft Archicad – cena najnowszej wersji

Choć Archicad 26 jawi się nam już na horyzoncie, to obecnie aktualną wersją programu jest Archicad 26. Cena oprogramowania dostarczanego przez WSC zależy od kilku czynników:

  • obowiązujących promocji (mniej zapłacisz jako członek Archiclubu),
  • rodzaju licencji (cena licencji wieczystej będzie wyższa niż czasowej),
  • okresu licencji czasowej,
  • liczby kluczy sieciowych dla nowych stanowisk,
  • statusu użytkowników (wersja dla profesjonalistów lub edukacyjna),
  • poprzedniej wersji (uaktualnienia z Archicad 22 i starszych, Archicad 23, Archicad 24, Archicad 25).

Inwestując w Archicad 25, a niedługo 26, możesz mieć pewność, że Twoja wydajność przy pracy nad projektami wzrośnie. Z każdą wersją twórcy oprogramowania od Graphisoft wprowadzają kolejne udoskonalenia i dostosowują je dla studentów, edukatorów, małych pracowni i korporacji – każdy architekt znajdzie licencję na miarę swoich oczekiwań.

Archicad – cena dla studentów

Jeśli studiujesz architekturę lub nie minęły jeszcze dwa lata od otrzymania dyplomu, to możesz korzystać z wersji EDU. Zakładając indywidualne stanowisko dla młodych architektów, zapłacisz mniej niż za wersję komercyjną Archicad. Licencja edukacyjna to także propozycja dla nauczycieli i przedstawicieli szkół. Mimo niższej ceny Archicad dla studentów ma wszystkie funkcjonalności, ale na wydrukach pojawia się znak wodny.

Archicad Start Edition

Dla mniejszych pracowni i indywidualnych klientów architekci z Graphisoft opracowali wersję startową na bazie Archicad. Cena jest niższa niż w przypadku standardowego oprogramowania, ale zrezygnowano z niektórych funkcjonalności, np. natywnego punktu geodezyjnego, połączenia z Solibri czy obsługi obciążeń w modelu analitycznym konstrukcji.

Archicad – cennik programów od WSC

Oprogramowanie od Graphisoft to dopiero początek możliwości, jakie daje ci współpraca z WSC – polskim dystrybutorem Archicad. Licencję możesz u nas kupić również na inne programy używane na różnych etapach projektowania architektonicznego:

  • Archicad, Archicad Start Edition, Rhino 7 – projektowanie;
  • Twinmotion, Artlantis, BIMx – wizualizacja;
  • BIMcollab, BIMclound – współpraca;
  • Solibri, Bluebeam Revu – kontrola i koordynacja.

Niezależnie od tego, jakie programy i licencje kupisz, WSC zadba o Twoja edukację – otrzymasz od nas szkolenia wdrożeniowe i nieograniczone czasowo wsparcie techniczne. Jeśli natomiast zapiszesz się do naszego Archiclubu, to czeka na Ciebie jeszcze więcej zniżek i specjalistycznej wiedzy.