Autoryzowany dystrybutor Graphisoft Archicad w Polsce. Sprawdź korzyści

wsc
logo2 wsc
WSC

Cennik – Archicad i rodzina programów OPEN BIM

Cena Archicada - od czego zależy?

Archicad-Twinmotion-promocja-WSC

Szanowni Państwo, na ostateczny kształt oferty oraz cenę za Archicada jaką Państwo od nas otrzymają ma wpływ wiele czynników takich jak ilość kupowanych licencji, staż pracy (dla absolwentów i młodych architektów oferujemy atrakcyjne rabaty), rodzaje aktualizacji czy obecność w Archiclubie. Dlatego zachęcamy do kontaktu. Każda oferta jest opracowywana w odpowiedzi na indywidualne potrzeby Klienta.

Posprzedażowe wsparcie klienta

Archicad - wsparcie techniczne - WSC

Gwarantujemy pełną obsługę posprzedażową, w ramach której mają Państwo nieograniczone czasowo wsparcie techniczne oraz bezpłatne szkolenia on-line. Nasi Partnerzy handlowi są również dostępni dla Państwa i służą swoją pomocą.

Archicad-Twinmotion-promocja-WSC

WSC i sieć partnerów w całej Polsce

WSC dostarcza Państwu cyfrowe narzędzia od prawie 30 lat. Pracujemy dla Państwa razem z naszymi Partnerami handlowymi na terenie całej Polski. Cieszymy się zaufaniem Klientów. Wciąż doskonalimy się dla Państwa.

Archicad, oprogramowanie, finansowanie

ARCHICLUB

Zachęcamy wszystkich naszych Klientów do przystąpienia do naszego programu lojalnościowego ARCHICLUB. Członkostwo w ARCHICLUBie upoważnia do bezpłatnej aktualizacji oprogramowania, daje bezpłatny dostęp do filmów instruktarzowych, w tym szkoleń aktualizacyjnych oraz wielu innych korzyści. Szczegóły nt. ARCHICLUBu można znaleźć tutaj: wsc.pl/archiclub

Narzędzia cyfrowe oferowane przez WSC i Partnerów

Powiedz nam o swoich potrzebach. My opracujemy ofertę szytą na miarę.

Jakie wydarzenia wspieramy? Wartościowe.
Jakość i kształt naszego przyszłego otoczenia przestrzennego zależeć będzie od obecnych studentów kierunków architektonicznych.

Odpowiemy chętnie na wszystkie pytania, pomożemy zorganizować warsztaty. Rozwijaj się, a my wesprzemy Twoją inicjatywę, napisz: wsc@wsc.pl

Archicad – cena najlepszego oprogramowania dla architektów

Program do projektowania architektonicznego, który wykorzystuje ogromny potencjał nowoczesnej technologii BIM i platforma do wielobranżowej współpracy nad tworzeniem nowego obiektu – tak w skrócie można opisać Archicad. Cennik oprogramowania od firmy Graphisoft zależy od kilku czynników – możesz dopasować koszty do swoich potrzeb.

Obecnie Archicad jest zdecydowanie warty swojej ceny – tworzysz w nim dokumentację projektową, wizualizujesz, współpracujesz z innymi członkami zespołu, a przede wszystkim – dajesz upust swojej kreatywności, projektując budynki i wnętrza. Dodatkową wartością oferowaną przez WSC jest kompleksowe wsparcie techniczne i przydatne szkolenia.

Graphisoft Archicad – cena najnowszej wersji

Obecnie aktualną wersją programu jest Archicad 26. Cena oprogramowania dostarczanego przez WSC zależy od kilku czynników:

 • obowiązujących promocji (mniej zapłacisz jako członek Archiclubu),
 • stażu pracy (absolwenci i młodzi architekci otrzymują rabaty),
 • rodzaju licencji (cena licencji wieczystej będzie wyższa niż czasowej),
 • okresu licencji czasowej,
 • liczby kluczy sieciowych dla nowych stanowisk,
 • statusu użytkowników (wersja dla profesjonalistów lub edukacyjna),
 • poprzedniej wersji (uaktualnienia z Archicad 22 i starszych, Archicad 23, Archicad 24, Archicad 25).

Inwestując w Archicad 26, możesz mieć pewność, że Twoja wydajność przy pracy nad projektami wzrośnie. Z każdą wersją twórcy oprogramowania od Graphisoft wprowadzają kolejne udoskonalenia i dostosowują je dla studentów, edukatorów, małych pracowni i korporacji – każdy architekt znajdzie licencję na miarę swoich oczekiwań.

Archicad – cena dla studentów

Jeśli studiujesz architekturę lub nie minęły jeszcze dwa lata od otrzymania dyplomu, to możesz korzystać z wersji EDU. Zakładając indywidualne stanowisko dla młodych architektów, zapłacisz mniej niż za wersję komercyjną Archicad. Licencja edukacyjna to także propozycja dla nauczycieli i przedstawicieli szkół. Mimo niższej ceny Archicad dla studentów ma wszystkie funkcjonalności, ale na wydrukach pojawia się znak wodny.

Archicad Start Edition

Dla mniejszych pracowni i indywidualnych klientów architekci z Graphisoft opracowali wersję startową na bazie Archicad. Cena jest niższa niż w przypadku standardowego oprogramowania, ale zrezygnowano z niektórych funkcjonalności, np. natywnego punktu geodezyjnego, połączenia z Solibri czy obsługi obciążeń w modelu analitycznym konstrukcji. Archicad Start Edidion nie posiada również funkcji Team Work.

Archicad – cennik programów od WSC

Oprogramowanie od Graphisoft to dopiero początek możliwości, jakie daje ci współpraca z WSC – polskim dystrybutorem Archicada. Licencję możesz u nas kupić również na inne programy używane na różnych etapach procesu inwestycyjnego:

 • Archicad, Archicad Start Edition, Rhino 7 – projektowanie;
 • Twinmotion, Artlantis, BIMx – wizualizacja;
 • BIMcollab, BIMclound – współpraca;
 • Solibri, Bluebeam Revu – kontrola i koordynacja.

Niezależnie od tego, jakie programy i licencje kupisz, WSC zadba o Twoja edukację – otrzymasz od nas szkolenia wdrożeniowe i nieograniczone czasowo wsparcie techniczne. Jeśli natomiast zapiszesz się do naszego Archiclubu, to czeka na Ciebie jeszcze więcej zniżek i specjalistycznej wiedzy.

Mazowieckie, Warszawa

WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o

Przedstawiciel
Abvent
BIMcollab
Epic Games
Graphisoft
Nemetschek

Biuro handlowe

Czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 17

ikona
Dane rejestrowe

Oferowane programy

Imerso
Upgrade
Archicad
BIMx
Rhinoceros
Artlantis
Leica - BLK360 i BLK3D
Bluebeam Revu
BIMcollab
Twinmotion
Archicad Start Edition
Solibri
BIMcloud
Archiframe
Eptar