Elastyczne licencje

Płacisz więcej, ale nie używasz pełni możliwości oprogramowania BIM z powodu utrudnień i ograniczeń? Zarządzaj swoimi finansami i oprogramowaniem za pomocą naszych elastycznych warunków, wybierając licencję, która najlepiej pasuje do Twojej pracowni. Miesięczne lub roczne licencje to oszczędny sposób na rozpoczęcie pracy w Archicadzie, wiodącym oprogramowaniem BIM dla architektów. Możesz też uzyskać nieograniczony dostęp do Archicada dzięki licencji wieczystej, która z czasem staje się tańsza, ponieważ jesteś właścicielem oprogramowania na zawsze

Bezpieczna praca w chmurze

Martwisz się o bezpieczeństwo i wydajność platformy zdalnego dostępu do plików Twojego oprogramowania BIM? Platforma BIMcloud firmy GRAPHISOFT gwarantuje szybki, wydajny i bezpieczny dostęp do współdzielonych projektów w czasie rzeczywistym, niezależnie od wielkości projektu, lokalizacji biur czy szybkości połączenia internetowego. BIMcloud zapewnia bezpieczeństwo danych dzięki wielopoziomowym kopiom zapasowym oraz prewencyjnemu systemowi monitorowania i ostrzegania. Dostępność konfiguracji chmury w sieci prywatnej i publicznej na standardowym sprzęcie oznacza, że nawet mniejsze biura mogą korzystać z szybkiego, wydajnego i bezpiecznego dostępu do współdzielonych projektów w czasie rzeczywistym.

Projektuj bez ograniczeń

Projektuj budynki wyższej jakości dzięki przejrzystości zapewnianej przez wspólny model i zespołowe narzędzia pracy. Łącząc architektów i inżynierów we wspólnym środowisku BIMcloud, zintegrowane projektowanie jest przełomowym procesem pracy w technologii BIM, który pozwala zespołom projektowym tworzyć lepsze budynki. Bezproblemowa współpraca i przejrzystość wspólnego modelu budują zaufanie wśród członków zespołu i eliminują powielanie błędów oraz nadmiarową pracę architektów i inżynierów.

Stworzony przez architektów

Archicad zaprojektowany przez architektów dla architektów jest odpowiedzią na potrzeby tworzenia wspaniałych projektów bez chodzenia na kompromisy. Archicad zrewolucjonizował projektowanie architektoniczne, gdy został wprowadzony na rynek w 1984 roku. Koncepcja Wirtualnego Budynku firmy GRAPHISOFT jest uznawana przez wielu profesjonalistów z branży jako pierwsze wdrożenie BIM i pierwszy komercyjny produkt BIM. Obecnie Archicad jest używany przez setki tysięcy architektów na całym świecie w 108 krajach i 27 językach.

Otwarta współpraca

Czy Twoje oprogramowanie BIM nie spełnia oczekiwań, jeśli chodzi o współdziałanie z innymi programami? Buduj i zarządzaj budynkami lepiej dzięki bezproblemowej współpracy, przejrzystości, jakości i dostępności danych. OPEN BIM to otwarte, nowoczesne podejście do współpracy, które przyjmuje wszystkich producentów oprogramowania, branży AEC (projektantów, inżynierów i konstruktorów) oraz właścicieli obiektów budowlanych. OPEN BIM rozszerza korzyści płynące z BIM poprzez poprawę dostępności, użyteczności, zarządzania i trwałości danych cyfrowych w branży budowlanej. Wymiana informacji projektowych wspiera bezproblemową współpracę wszystkich uczestników projektu.

Zapoznaj się z programem Archicad już dziś.
Pobierz wersję testową.

POBIERZ TRIAL

Skorzystaj z bezpłatnej oceny BIM już teraz!

    • Pozwól specjalistom z firmy GRAPHISOFT na ocenę procesów pracy, procesu projektowania, wydajności i potencjalnie utraconych dochodów.
    • Odkryj potężne możliwości współpracy z członkami zespołu, konsultantami i inżynierami
    • Zobacz, jak architekci w Twojej okolicy pomyślnie przeszli na pracę w Archicadzie i jakie wymierne rezultaty osiągają
SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ OCENY BIM

„Archicad jest niezbędny w naszym modelu biznesowym. Efektywność realizowana poprzez wykorzystanie oprogramowania jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w realizacji projektów, a model wirtualnego budynku jest doskonałym uzupełnieniem wszystkich etapów naszego procesu, od projektu koncepcyjnego po zarządzanie budową.”

Ken Adler, AIA, Principal Architect
KA Designworks, Inc

„To tak ekscytujące, że nasz konstruktor może pracować na tym samym pliku Archicada w chmurze… To poziom współpracy, jakiego jeszcze nie widziałem w naszej branży na rynku mieszkaniowym.”

Anthony Laney,
Laney LA Inc

„Możemy pracować na plikach z Revit MEP, Revit Structural lub Revit Architectural… Archicad został stworzony tak, aby być otwartym i to jest dla nas bardzo ważna cecha. Kiedy nasi inżynierowie używają 2D, możemy pracować na plikach z Autocada. Jeszcze nie znaleźliśmy typu pliku, który byłby dla nas problematyczny.”

David Grooms, Principal,
Vega Architecture

Porównanie Archicada

od wersji 15 do 24!

WIĘCEJ
archicad-dokumentacja

Archicad jest gotowy!

Projektuj i dostarczaj projekty dowolnej wielkości dzięki wbudowanym narzędziom i przyjaznemu interfejsowi, który czyni Archicada najbardziej wydajnym i intuicyjnym oprogramowaniem BIM na rynku. Wyposażony w gotową do użycia dokumentację projektową, publikowanie za pomocą jednego kliknięcia, fotorealistyczny silnik renderujący i najlepsze w swojej klasie analizy, Archicad pozwala skupić się na tym, co robisz najlepiej: na projektowaniu wspaniałych budynków.

Pobierz wersję próbną Archicada

Umów się na prezentację

Cennik